Bit-thereum – potenciál bitcoinu, ethereum a Orisi, druhá časť

časť prvá analýzy Bitcoin, Ethereum, a potenciálu nového systému „Bit-thereum“ sa Orisi dotklo iba krátko. Orisi je sprostredkovateľom, ktorý by mohol vytvoriť most medzi bitcoinmi a éterom, ktorý by bol potrebný na vytvorenie bit-thereum.

Orisi White – decentralizovaní arbitri pre bitcoiny, ethereum alebo iné systémy

Distribuovaná zmluva odosiela transakciu bez jej dokončenia, kým nebudú splnené podmienky uvedené v zmluve. Existuje v sieti, ako napr Ethereum, s vlastnou hodnotou a informáciami. Potom vykoná transakcie podľa predinštalovaných informácií. Nikto nemá úplné vlastníctvo zmluvy. Vo väčšine prípadov je na overenie splnenia podmienok zmluvy potrebný arbiter tretej strany, ktorý sa bežne nazýva Oracle.

To umožňuje niekoľko potenciálnych zraniteľností: Oracle môže byť napadnutý hackermi, neistota výstupu Oracle napriek splneniu podmienok, Oracle môže zmiznúť pred dokončením transakcie alebo môže byť Oracle poškodený. Orisi považuje prístup založený na jednom serveri za neschopný zabezpečiť primeranú bezpečnosť. Navrhuje súbor distribuovaných Oracle, vedených niekoľkými dôveryhodnými stranami, namiesto jedného arbitra. Väčšina tejto skupiny sa musí dohodnúť na výsledku transakcie, ktorá sa má dokončiť alebo zrušiť. Tento prístup má množstvo výhod, medzi ktoré patrí; ťažkosti a náklady na podplácanie viac ako polovice súboru Oracles, nepriehľadnejší proces posudzovania, ťažkosti s hackovaním v dôsledku rôznych poskytovateľov hostingu spolu s rozdielmi v hardvéri a softvéri počítačov a zlepšením zabezpečenia softvéru v dôsledku dlhodobej dlhodobé zapojenie komunity.

BetMoose – Vytváranie decentralizovanejšej stávkovej platformy

Ethereum umožňuje ľahké vytváranie ľubovoľných zmlúv, čo umožňuje vlastníctvo viacerých osôb. Dohoda o podmienkach zmluvy medzi držiteľmi zmlúv by umožnila ochranu finančných prostriedkov spolu s Orisiho radom Oracles na rozhodcovské konanie, keď vlastníci zmlúv nedokážu dosiahnuť uznesenie, a okamžite sa vyvíja decentralizovaný demokratický systém, ktorý odmeňuje ľudí za spravodlivosť. To lieviky priamo do sféry hazardných hier online.

BetMoose vedie spoluzakladateľ a CEO Adam King. Jedná sa o online hazardnú platformu, ktorá umožňuje komukoľvek vsádzať alebo usporiadať stávky na akúkoľvek tému, či už ide o šport, politiku, klebety celebrít, ceny akcií alebo ceny ropy. Každá stávka je zobrazená verejne a BetMoose nemá nijaké spojenie s tým, čo je zverejnené na webe, a to aj napriek odstráneniu nevhodného alebo nelegálneho obsahu. Súkromné ​​zmluvy sa majú čoskoro implementovať, aby umožnili lepšie stávkovanie osôb na prepážkach anonymne. BetMoose sa pýši vzťahmi medzi skutočnými ľuďmi. Tradičné stávkové výmeny sa prevádzkujú buď s knihou ovládanou burzou, ktorá obmedzuje stávky kvôli pravidlám stránky alebo povolenej výške stávky, alebo súkromným stávkovaním medzi skupinou priateľov, ktorá nie je významne zapojená. Na BetMoose sa zameriava hlavne na užívateľskú prívetivosť a bežná kalkulačka zobrazuje matematiku za všetkými stávkami, o ktorých sa domnievajú, že vďaka vyššej transparentnosti nalákajú viac ľudí na stávky..

Hostiteľ môže tiež profitovať zo stávkovania prijatím určitého percenta z každej výplaty, čo spoločnosti BetMoose umožní vytvoriť platformu pre čokoľvek, od fantasy športu po opcie na akcie. Môže sa zdieľať osobná stránka, ktorá zhromažďuje tipujúcich do jedného jednoduchého centra alebo pomáha zhromažďovať používateľov v prípade konfliktu. Ak niečo nie je vyriešené v určitom časovom rámci, môže BetMoose zasiahnuť a vyriešiť také problémy, moderátori však nad nespornými stávkami nemajú žiadnu kontrolu. Stávky, ktoré nemajú ľahké riešenie, je možné zrušiť a všetky prostriedky poslať späť pôvodným majiteľom. BetMoose tiež účtuje poplatky iba tým, ktorí uzavrú stávku s kladnou sumou. Neskorým stávkarom sú vrátené finančné prostriedky a platia baníkom poplatky.

Niektorí špekulujú, že namiesto toho, aby BetMoose rozhodoval sporné stávky, by namiesto nich mohol nahradiť systém podobný mnohým Orisiho Oracles. To by zahŕňalo sériu rozhodcov, ktorí rozhodujú o tom, či by mala stávka prebehnúť vo svetle sporu alebo nie. Ak by to konflikt nedokázali urovnať, zhromaždila by sa skupina ich rovesníkov, či už prostredníctvom BetMoose, alebo prostredníctvom univerzálneho arbitrážneho systému, a zmluva by stávku zavŕšila väčšinovým hlasovaním. Tento univerzálny arbitrážny systém založený na individuálnom hodnotení používateľov spoločnosti Oracles spolu s bezpečnosťou decentralizácie by decentralizoval celý systém arbitráže na internete, čo by umožnilo oveľa demokratickejší a spravodlivejší web..

Cena bitcoinu dáva legitimitu Open Bazaar a iným systémom

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

Vytvorením prostredia, v ktorom jednotlivec necíti nebezpečenstvo, že mu centralizované organizácie budú neoprávnene strhávať peniaze, Bitcoin poskytuje online trh, ktorý je zbavený veľkej časti rizika, ktoré doteraz online trhy mali. Spolu s úplne svojvoľnými pravidlami, ktoré používateľom umožňujú zvoliť si, aké limity si chcú predplatiť, napríklad s ktorými Otvorený bazár, začíname vidieť nový vývoj v oblasti medzinárodného obchodu.

Mala by vzniknúť komunita založená na spravodlivosti z dôvodu osobného prospechu, ktorý sa okamžite vzťahuje na finančné konflikty. Toto by povzbudilo ne-Oracle, aby sa nimi stali kvôli spravodlivosti a výhodám spolu s podporou zdravého trhu. Odtiene poskytované mnohými ľudskými veštcami sú intenzívne a otvárajú sa brány pre transakcie, ktoré sa majú uskutočňovať s rôznymi pravidlami, na rôznych platformách, ako sú online hazardné hry, akcie alebo aukčné domy, s ľahko dostupnou skupinou jednotlivcov, ktorí sa venujú porozumeniu situácia, ak vznikne problém. Investícia do bitcoinu by sa mohla stať oveľa atraktívnejšou pre cudzincov, pretože by dokázala predchádzajúce mylné predstavy o tom, že ide o nezabezpečenú platformu ako očividne nesprávnu..

Namiesto odvrátenia od online obchodu, ako to bolo v mnohých prípadoch, keď sa stretli s nepriaznivými rozhodnutiami, by rast internetu viedol týchto jednotlivcov k hľadaniu alternatív. Tieto alternatívy možno nájsť na trhoch založených na bitcoinoch so zmluvnými systémami typu Bit-thereum a arbitrážou typu Oracle. Takýto idealistický model by sa tým zvýšil Cena bitcoinu exponenciálne tým, že zásobuje veľa nových trhov hromadou túžiacich spotrebiteľov hľadajúcich alternatívu k ťažkopádnemu online trhu..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map