Erik Voorhees: doświadczenie jako przedsiębiorca Bitcoin nauczyło go, że „Ameryka to kłamstwo”

Erik Voorhees to dobrze znana postać ze świata Bitcoin. Oprócz pomocy w budowaniu ważnej części ekosystemu kryptowalut, broniąc i promując Bitcoin, ostatnio stał się bardziej znany z bycia człowiek odpowiedzialny za pierwszą transakcję milionera w świecie wirtualnej waluty: sprzedał stronę bukmacherską SatoshiDice opartą na Bitcoin za 12 milionów dolarów.

Przedsiębiorca Bitcoin, który odkrył Bitcoin w maju 2011, rozmawiał z Bitcoin Magazine o tej transakcji i wielu innych kwestiach związanych z Bitcoinem. Pamiętając dzień, w którym odkrył kryptowalutę, mówi, że „ten dzień był jednym z najważniejszych” w jego życiu. „To było jak odkrycie jakiejś wielkiej prawdy, jak zobaczenie przyszłości. Rzuciłem wszystko, co robiłem i wskoczyłem do króliczej nory ”- dodaje.

„To było dość nieszkodliwe, ale miało poważne konsekwencje! Przeglądałem Facebooka i zobaczyłem post znajomego, w którym wspomniano o dziwnej walucie, która zyskała na wartości o miliard procent od poprzedniego października. Kliknąłem w link, przeczytałem o tej rzeczy zwanej Bitcoinem i odrzuciłem to wprost jako niedorzeczne. Fałszywe pieniądze internetowe nie przemówiły do ​​mnie. Potem czytałem coraz więcej, i znalazłem elegancką odpowiedź na każde sceptyczne pytanie, które przychodziło mi do głowy. Po kilku godzinach byłem całkowicie uzależniony i zdałem sobie sprawę, że to zmieni świat i lepiej zrozumiem, o co w tym wszystkim chodzi ”, Erik Vorhees wyjaśnia.

Dla niego najważniejszą cechą, jaką ma do zaoferowania Bitcoin, jest fakt, że jest zdecentralizowany, „że nie ma żadnej osoby ani grupy osób, które go kontrolują. (…) Bitcoin jest więc politycznie neutralny. Nie wyklucza nikogo, nie ma ograniczeń geograficznych, nie ocenia jego użycia. Nie ma warunków korzystania z usługi. Bitcoin to czysto technologiczne narzędzie, które zrewolucjonizuje społeczeństwo i ostatecznie oddzieli pieniądze od państwa. Zdecentralizowana natura umożliwia całą tę magię ”.

Według Erika Vorheesa, „Bitcoin to absolutnie Dziki Zachód finansów i dzięki Bogu. Reprezentuje cały legion poszukiwaczy przygód i przedsiębiorców, ryzykantów, wynalazców i rozwiązujących problemy. To jest granica. Ogromne ilości bogactwa zostaną stworzone i zniszczone, gdy ten nowy krajobraz zostanie opracowany. Wierzę, że efekty tej przygody będą głębokie ”.

Wychodząc od jego opinii na temat kryptowaluty i możliwości, jakie może przynieść wirtualna moneta, wywiad zmienia swój bieg i Vorhees zaczyna mówić o SatoshiDice. „Nie stworzyłem kości SatoshiDice, ale jestem w to zaangażowany. Szczerze mówiąc, moje doświadczenie nie było tak przyjemne, jak powinno, ponieważ bycie obywatelem amerykańskim to ogromna odpowiedzialność i nieustannie martwię się, że rząd USA w jakiś sposób mi zaszkodzi ”, mówi.

Vorhees mówi, że nauczył się tego w zeszłym roku „Ameryka nie jest krajem wolnego rynku i wolnych ludzi, jak ją reklamowano chodzić do szkół rządowych, kiedy dorastałem ”. Teraz widzi kraj, a zwłaszcza jego rząd, jako „odrażający aparat, który kradnie, krzywdzi i więzi ludzi, którzy nikogo nie skrzywdzili”.

„Krótko mówiąc, moje doświadczenie jako przedsiębiorcy w„ krainie wolnych i domu odważnych ”, zarówno w odniesieniu do kości Satoshi, jak i innych moich projektów, nauczyło mnie, że Ameryka to kłamstwo. Stało się żałosnym lennem i chciałbym, żeby Amerykanie obudzili piekło i zobaczyli, co się dzieje ”- zapewnia przedsiębiorca.

A co Erik Vorhees ma do powiedzenia o ludziach, którzy krytykują SatoshiDice za spamowanie sieci? „Jest wiele osób, które mnie nienawidzą i nienawidzą SatoshiDice, ponieważ spowodowało to tak wiele transakcji w sieci. Nazywają to spamem, ponieważ uważają, że ich transakcje są bardziej legalne niż moje, a zatem moje są spamem. (…) SatoshiDice płaci standardową opłatę za Bitcoin za każdą pojedynczą transakcję i w ten sposób zapłacił więcej za wsparcie sieci wydobywczej niż wszyscy inni razem wzięci. Krytycy odpowiadają, że SatoshiDice ma inne efekty zewnętrzne. Cóż, to prawda, a Bitcoin lepiej naprawi ten problem i tak się stanie. Zaoferowałem ludziom niebanalne kwoty pieniędzy, nad którymi mogą popracować i znaleźć dobre rozwiązania, ale to wymaga czasu. W końcu hejterzy będą nienawidzić ”.

A co z regulacjami dotyczącymi Bitcoinów? Według Vorheesa, jeśli Bitcoin odniesie sukces „nieuchronnie odda władzę rządom, ponieważ znaczna część władzy rządu pochodzi z jego zdolności do drukowania i kontrolowania waluty, której używają jego poddani. Myślę, że trudno byłoby argumentować, że Bitcoin odciągnąłby społeczeństwo od wolności jednostki i jako taka jest w dużej mierze libertariańską technologią ”.

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

Na razie, Bitcoin naprawdę potrzebuje lepszego sposobu na szybkie kupowanie i sprzedawanie kryptowalut. „W Stanach Zjednoczonych BitInstant i CoinBase wykonują rozsądną robotę, ale musi być lepszy i bardziej konkretnie szybszy. I chociaż Stany Zjednoczone należą do kategorii „rozsądnych”, w innych częściach świata potrzebne są znacznie lepsze sposoby szybkiego kupowania i sprzedawania. Możliwość bezproblemowego wchodzenia i wychodzenia z Bitcoin jest tym, co pozwala magii dziać się – to właśnie nadaje użyteczność aspektowi systemu płatności, a system płatności nadaje walucie wartość ”.

Za pośrednictwem bitcoinmagazine.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map