Gyft získaný spoločnosťou FirstData

Prvé údaje, globálny líder v oblasti platobných technológií a riešení služieb, urobil kľúčový krok, aby poskytol spotrebiteľom flexibilitu výdavkov a pomohol podnikom rásť prostredníctvom akvizície Gyft Inc.., spoločnosť so sídlom v Silicon Valley, ktorá vstúpila na trh darčekových kariet v hodnote 100 miliárd dolárov v roku 2012 a bola priekopníkom v koncepcii mobilnej peňaženky na darčekové karty. Gyft je popredná digitálna platforma, ktorá umožňuje zákazníkom nakupovať, posielať, spravovať a využívať darčekové karty pomocou mobilných zariadení. Finančné podmienky transakcie neboli zverejnené. Transakcia sa má uzavrieť budúci mesiac do schválenia akcionármi spoločnosti Gyft.

Sila spoločnosti Gyft je vo vzájomnom prospechu, ktorý poskytuje spotrebiteľom aj obchodníkom. Pretože viac spotrebiteľov vkladá darčekové karty do mobilných peňaženiek na inteligentných telefónoch, aby kontrolovali zostatky alebo dostávali ponuky, a obchodníci hľadajú nové spôsoby, ako podporiť zapojenie zákazníkov, darčeková karta sa znovu zrodila digitálne prostredníctvom služby Gyft.

S viac ako 200 najuznávanejšími maloobchodníkmi na platforme digitálnych darčekových kariet je Gyft mobilnou peňaženkou prístupnou na webe a ako bezplatná aplikácia pre zariadenia iPhone a Android. Spoločnosť prináša aktívnu a lojálnu užívateľskú základňu demografických skupín, ako sú mileniáli, ktorí čoraz viac očakávajú vysoko personalizovanú zákaznícku skúsenosť. Teraz budú mať klienti spoločnosti First Data, vrátane jej viac ako 300 národných maloobchodných predplatených klientov, prístup k tomuto novému a rastúcemu distribučnému kanálu, aby si osvojili ďalšiu úroveň obdarovania, rozšírili svoju stopu a programy darčekových kariet a umožnili spotrebiteľom výber. Okrem toho, aby sme tieto nové nástroje priniesli majiteľom malých firiem, ktorí si osvojili stanicu First Data’s Clover ™ Station, elegantné riešenie v mieste predaja s dotykovou obrazovkou, bude na trh Clover App Marketplace pridaný Gyft pre malé a stredné podniky..

Virtuálne a mobilné karty rýchlo získavajú podiel na trhu darčekových kariet v USA v hodnote takmer 100 miliárd dolárov. Podľa každoročného prieskumu maloobchodných spoločností Mercator Advisory Group sa maloobchodníci v priemere od roku 2012 do roku 2013 strojnásobili. Výskum spoločnosti First Data ukazuje, že od roku 2012 do roku 2013 vzrástol predaj elektronických darčekových kariet o 71 percent. „Maloobchodníci musia začať využívať digitálne distribučné kanály, aby reagovali na zákazníkov, ktorí si ich osvojili včas, a zostali dlhodobo konkurencieschopní,“ uviedol Ben Jackson, riaditeľ Predplatená poradenská služba spoločnosti Mercator.

„Spoločnosť Gyft so svojou platformou pre mobilné darovanie a spoločnosť First Data so svojou globálnou a distribučnou sieťou urýchlia rast virtuálnych predplatených pomocou nových výkonných nástrojov pre obchodníkov všetkých veľkostí, aby prehĺbili svoje vzťahy so zákazníkmi,“ uviedol Guy Chiarello , prezident, First Data. „To znamená, že rovnaká robustná sada nástrojov, ktorú používajú maloobchodní predajcovia veľkých boxov, čoskoro dorazí do malých a stredných podnikov, dokonale zosúladená s našou misiou ponúkať inovatívne riešenia, ktoré našim zákazníkom pomôžu rásť.“

„Pripojujeme sa k spoločnosti First Data, aby sme urýchlili náš rast a výrazne zlepšili skúsenosti s darčekovými kartami pre zákazníkov aj maloobchodníkov,“ uviedol Vinny Lingham, spoluzakladateľ a výkonný riaditeľ spoločnosti Gyft. „Ako súčasť balíka produktov spoločnosti First Data zameraných na inovácie bude spoločnosť Gyft pridaná do portfólia darčekových riešení založených na technológiách, ktoré prepájajú pokročilú technológiu zapojenia spotrebiteľov s obchodnými riešeniami v mieste predaja.“

Výnimočné schopnosti spoločnosti Gyft potvrdené 200 najlepšími maloobchodníkmi za posledné dva roky v kombinácii s dlhoročným vedením spoločnosti First Data v oblasti predplatených riešení a bezkonkurenčnou pozíciou slúžiacou miliónom obchodníkov vytvárajú výraznú kombináciu na rýchlo rastúcom trhu s virtuálnymi darčekovými kartami. Analytické nástroje a nástroje na správu údajov umožňujú obchodníkom s darčekovými kartami odosielať cielené, nákladovo efektívne a flexibilné kampane priamo novým demografickým skupinám – čo otvára nové trhy, ktoré predtým neboli ľahko dostupné. Platformy sociálnych médií spoločnosti Gyft ponúkajú maloobchodníkom zmysluplnú interakciu so zákazníkom a propagácie v reálnom čase, ktoré zvýšia príjmy, podporia zdieľanie v sociálnych sieťach a zvýšia povedomie o značke. Spoločnosť Gyft navyše funguje ako komplexný nástroj na hromadný predaj darčekových kariet, ktorý je možné využiť na stimulačný marketing a propagáciu zamestnávateľov a firiem..

Dohoda, ktorá je dnes oznámená, je najnovším z radu inovatívnych riešení predstavených spoločnosťou First Data za posledných 12 mesiacov, aby pomohla obchodníkom a finančným inštitúciám rásť..

Spoločnosť Gyft sa medzi bitcoinovou komunitou stala známa tým, že ponúka darčekové karty za bitcoiny a ponúka zľavy a odmeny používateľom, ktorí platia bitcoinmi. V súčasnosti nie je známe, ako bude spoločnosť Gyft pokračovať v predaji bitcoinov v budúcnosti s FirstData.

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map