Miska prijíma bitcoiny prostredníctvom Coinbase

Čo je jedlo?

Dish network je americký poskytovateľ služieb satelitnej televízie, podobne ako DirecTV, v Spojených štátoch. Spustenie prvého satelitu EchoStars na konci roku 1995 znamenalo použitie Dish Networks ako spotrebiteľskej značky EchoStar. Toto spustenie nastavilo schopnosť EchoStar poskytovať predplatné televíznych služieb a organizácia odvtedy vypustila množstvo satelitov. Oficiálne zahájená v roku 1996 pokračovala v poskytovaní početných inovácií pre televízny priemysel. Spoločnosť sa stala nezávislou od materskej spoločnosti EchoStar začiatkom roku 2008. Napriek odchodu siete Dish ’Network zostáva spoločnosť EchoStar hlavným poskytovateľom technológií spoločnosti Dish..

V roku 1999 spoločnosť Dish uviedla na trh prvý tuner HDTV, ktorý umožňoval rozlíšenie, ktoré ďaleko presahovalo akceptované normy. V roku 2011 spoločnosť kúpila rýchlo upadajúcu blockbusterovú organizáciu. Spoločnosť chce byť silnou silou v oblasti inovatívnych technológií s novým zameraním na mobilné aplikácie. Popularitu medzi prisťahovaleckou komunitou a inými oblasťami si získala najmä vďaka svojej oddanosti poskytovaniu zahraničného vysielania a poskytovaniu satelitnej televízie, internetu, interaktívnej televízie a platených služieb. Spoločnosť od štvrtého štvrťroka 2013 poskytuje služby viac ako štrnástim miliónom predplatiteľov.

Prijímanie bitcoinov

The Bitcoin komunita netrpezlivo čakala na veľkú vysielaciu organizáciu, ktorá prijme platby bitcoinom. Očakávaným kandidátom bol Netflix, považovaný za progresívneho poskytovateľa zábavy. Náhla spolupráca Disha a Coinbase bola neočakávaná. 29. mája 2014 bolo oznámené, že Coinbase je bitcoinový platobný procesor spoločnosti Dish a súčasne oznamuje prijatie kryptomeny spoločnosťou Dish..

Dish a bývalý Blockbuster sa špekuluje o tom, že ovládli trh pomocou modelu mikroplatieb určených na predaj obsahu. Integráciou vyvinutého systému platieb za zhliadnutie s bitcoinom a tradície spoločnosti Dishs v oblasti interaktívnej televízie je možné prostredníctvom televízie prenášať nový štýl obsahu. To by Dishovi poskytlo neuveriteľnú konkurenčnú výhodu porovnateľnú s náhlym nárastom Netflixu v predchádzajúcich rokoch.

Oficiálne oznámenie na webe Coinbase uvádza stručne,

S potešením oznamujeme, že DISH bude akceptovať bitcoiny a ako spracovateľa bitcoinových platieb si vybral spoločnosť Coinbase. Spoločnosť DISH dnes oznámila, že je najväčšou spoločnosťou a prvým poskytovateľom platenej televízie s predplatným, ktorý prijíma bitcoiny, čo predstavuje veľký krok vpred v rastúcom tempe zákazníkov platiacich spoločnosti v bitcoinoch za veci, ktoré robíme každý deň, napríklad pri sledovaní prémiovej televízie. Sme radi, že spolupracujeme s tímom DISH, aby sme mohli slúžiť ich súčasným i novým predplatiteľom s Coinbase ako ich ľahko použiteľnou platformou transakcií bitcoinu..

Vplyv na bitcoinovú ekonomiku

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

S týmto nedávnym vývojom sa spájali špekulácie týkajúce sa skoku v cene bitcoinu. Cena bitcoinu za posledný mesiac stúpla na cene takmer dvesto dolárov a po nedávnom oznámení spoločnosti Dish tento sklon pokračoval rovnakým spôsobom. Rastúce akceptovanie bitcoinu masami je podporované investíciami veľkých multimiliónových, alebo možno dokonca multimiliardových dolárových organizácií. To vedie k tomu, že viac používateľov, ktorí vlastnia bitcoiny, zvyšuje predajnú cenu a celková cena rastie. Bitcoin je čoraz silnejší, čo vedie k väčšiemu záujmu, čo ho zase ďalej posilňuje. Toto je cyklus špirály smerujúci k normalizácii a prijatiu kryptomien do celosvetovej sféry ekonomiky.

V treťom štvrťroku bude spoločnosť Dishs akceptovať bitcoin pre svoj televízny model s predplatným. Dish je najväčšou spoločnosťou integrujúcou bitcoiny s celkovým príjmom k 3. štvrťroku 2013 13,9 miliárd dolárov. Toto rozhodnutie nepochybne ovplyvní 34 000 zamestnancov pracujúcich pre Dish. Len ako Preplniť, online maloobchod so sídlom v Utahu predstavuje zamestnancom možnosť získať časť ich platu v bitcoinoch, očakáva sa, že Dish predstaví podobné príležitosti. Spoločnosť môže dokonca ponúknuť stimul na výber bitcoinu, napríklad zvýšiť ním celkovú mzdu. To by zamestnancom spoločnosti Dish umožnilo pomerne ľahko platiť účty ich poskytovateľovi televízie.

Na uskutočnenie týchto transakcií nie je potrebná žiadna konverzia na doláre ani žiadny iný fiat. Okamžité platby by umožnili rýchle vyrovnanie zostatkov na účtoch bez toho, aby bola väčšina problémov s televíznymi službami neslávne známa. Prijímanie platieb v bitcoinoch prostredníctvom týchto stimulov by posilnilo ekonomiku a zamestnanci zvyknutí týmto spôsobom platiť účty za jedlo by boli viac naklonení nákupu ďalších vecí pomocou bitcoinu. Bitcoin sa vďaka tomuto vývoju začína osamostatňovať od nekrytého trhu a naberá svoj vlastný ekonomický význam ako legitímna mena v očiach tisícov.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map