Prvý svetový trh s bitcoinmi na báze maklérov od spoločnosti Coinfloor

Pri obchodovaní s fyzickými menami vám väčšina investorov povie, že pre nich sú nanajvýš dôležité dve veci: skúsený sprostredkovateľ a záruka bezpečných transakcií s minimálnou pravdepodobnosťou straty v dôsledku podvodu alebo krádeže. Dá sa očakávať, že investori do virtuálnych mien tiež potrebujú rovnakú úroveň odbornosti a bezpečnosti, pretože nakoniec sú to všetko peniaze.

V reakcii na vyššie uvedenú potrebu, Coinfloor, Najväčšia londýnska burza bitcoinov uvádza na trh revolučný trh pre bitcoiny. Volá sa Coinfloor Market, je založený na burze Coinfloor a investorom Spojeného kráľovstva poskytne bezpečné prostredie typu peer-to-peer, v ktorom môžu nakupovať bitcoiny. Podľa MarketWatch Coinfloor nedávno prijal niektorých z najlepších bitcoinových brokerov vo Veľkej Británii, aby založili toto trhovisko a urýchlili prijatie bitcoinovej meny v bežných investičných podnikoch. Podľa Marka Lamba, generálneho riaditeľa spoločnosti Coinfloor, „Coinfloor je prvou inštitúciou v bitcoinovom priemysle, ktorá odráža decentralizovanú sieť sprostredkovateľov podporovanú centralizovanou burzou.“ Za posledných pár rokov sa Coinfloor rýchlo rozrástol na jedno z najlikvidnejších svetových libier šterlingov až po bitcoinové trhy..

Čo ponúkne Coinfloor?

Potvrdilo sa, že Coinfloor poskytne investorom prvú podstatnú zložku dôležitú pre investora, ale čo druhá – skúsený maklér, vďaka ktorému sa investícia do bitcoinu oplatí? Aj o to sa stará Coinfloor. Spoločnosť uzavrela partnerstvo s Estonian Bank LHV, aby im umožnila spracovať investície. Ďalej je k dispozícii priame rozhranie s informovanými sprostredkovateľmi trhu Coinfloor Market. Investori si môžu byť istí, že všetci sprostredkovatelia zapojení do tohto prelomového podniku sú osobne podrobení detekčnej kontrole, aby sa zabezpečilo, že udržiavajú a obchodujú podľa bezchybných štandardov, ktorými je spoločnosť Coinfloor známa. Tento proces overovania sa neustále zdokonaľuje. Coinfloor tiež vyšetruje súkromné ​​obchody sprostredkovateľov a s každým sprostredkovateľom nadväzuje osobný vzťah. Jeden z profesionálnych maklérov Coinfloor Market, Peter Wood alebo online lepšie známy ako y3peto, potvrdil bezpečnosť a jednoduchosť používania Coinfloor Market, ako aj skutočnosť, že má veľký záujem o založenie svojej firmy v spolupráci s Coinfloor. Z jeho výberu je tiež nadšený a uvádza, že je to uznanie jeho práce ako bitcoinového brokera. Vybraní makléri sa stali 21 zakladajúcimi členmi Coinfloor Market. Taktiež podpísali dohodu o sprostredkovaní bitcoinu, v ktorej sa zaväzujú k vyššie diskutovaným štandardom. Táto dohoda je veľmi podobná dohode Buttonwood, ktorá je základom, na ktorom je postavená newyorská burza. Je to významné, pretože burza čelila podobným výzvam, aké dnes čelia bitcoinové trhy.

Pri používaní Coinfloor Market budú mať bitcoinoví investori zaručené nasledovné:

 • Využitie burzy Coinfloor na priamy prenos bitcoinov na šterlingové ceny za konverziu a naopak
 • Bezpečné ukladanie ich bitcoinov pomocou viacerých úrovní šifrovaného zabezpečenia a podzemných trezorov
 • Spravodlivé výmenné ceny
 • Investorov priateľské prostredie založené na makléroch
 • Vysoko personalizované služby

Kroky sú jednoduché

Aj keď by sa dalo očakávať, že proces zapojenia sa do tohto nového systému ako investora bude zložitý a zdĺhavý, vôbec to tak nie je. Je potrebné dodržať iba niekoľko základných krokov a Bob’s you strýček! Kroky môžu byť stručne stanovené takto:

 • Zaregistrujte sa ako nový investor pomocou svojej e-mailovej adresy a výberu hesla
 • Vyberte si bitcoinového brokera, o ktorom si myslíte, že by ste s ním dokázali vybudovať silný a dôveryhodný finančný vzťah, najmä ak plánujete, aby sa tento spôsob investovania stal trvalou súčasťou vašich obchodných jednaní.
 • Bude potrebné potvrdiť e-mailovú adresu, ktorú ste zadali
 • Po vykonaní vyššie uvedeného potvrdenia musíte nastaviť dvojfaktorovú autentifikáciu; nahrajte platnú identifikačnú fotografiu a doklad o pobyte

Teraz ste pripravení investovať do bitcoinu!

Rovnako jednoduchý je aj proces nákupu. V zásade prevediete sumu hrubého bitcoinového produktu na bankový účet svojho brokera – požadovaná minimálna suma je 20 libier. Preto nie je potrebné vkladať medzinárodným bankovým prevodom. Po prevode peňazí získava burza spoločnosti Coinfloor bitcoiny priamo na váš účet Coinfloor. Uchováva sa však v úschove, kým sprostredkovateľ nepotvrdí, že prijal váš vklad, a preukáže sa, že počas transakcie nenastali žiadne ďalšie problémy. Už to nemôže byť jednoduchšie.

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
 • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
 • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
 • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
 • Very high liquidity
 • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
 • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
 • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map